Kāda ir lielākā atgriešanās NFL izslēgšanas spēļu vēsturē? Chiefs 24 punktu rallijs pret Texans bija liels, taču ne tas labākais

Patriks Mahomess

Patriks Mahomess svētdien atguva Chiefs no 24:0 deficīta pret Texans. Attēla kredīts: Kansas City Star/YouTube

Kāda ir lielākā atgriešanās NFL izslēgšanas spēļu vēsturē? Tā kā svētdienas AFC divīzijas kārtas spēles pirmā ceturtdaļa pilnībā piederēja Hjūstonas 'Texans', Kanzassitijas 'Chiefs' fani nespēja noticēt savām acīm.

Hjūstonas karstais starts

Pirms puse skatītāju paguva iekārtoties, rezultāts bija 7:0 Hjūstonā. Tikai dažas minūtes vēlāk pēc bloķēta teksasiešu sitiena rezultāts ātri panāca 14:0. Ja tas nebūtu pietiekami slikti, tad, kad pulkstenis rādīja 10:58 līdz otrās ceturtdaļas beigām, Texans bija panākuši 24:0 pārsvaru.

Spēle beigusies, vai ne? Nepareizi!

Diemžēl teksasiešiem un viņu faniem tieši tad viss pēkšņi sabruka.

Ja jūs piedalāties daudzos iknedēļas fantāzijas futbola turnīros, kas joprojām notiek, cerams, ka jums bija Patriks Mahomess. Otrajā ceturtdaļā snaudošais 'Chiefs' uzbrukums atdzīvojās, kad QB Patriks Mahomess iemeta četras piespēles, un sākās lielā 'Chiefs' atgriešanās.

Kad viss bija pateikts un izdarīts, Chiefs uzvarēja spēli viegli ar galarezultātu 51:31, palīdzot viņiem iekļūt AFC titula spēlē nākamajā nedēļas nogalē.

Pārsteidzoši, ja jūs neskatītos spēli, jūs nekad nebūtu zinājuši, ka Texans vadībā ar 24:0, skatoties uz galarezultātu.

vai būs koda geass 3. sezona

Chiefs atgriešanās atsauc atmiņā sliktas atmiņas no Hjūstonas

Tātad, ja 24 punktu atgriešanās pēcsezonā nav lielākā atgriešanās NFL vēsturē, kas tad ir?

Fani Hjūstonā pārāk labi zina atbildi uz šo jautājumu.

Tajā, kas tika nodēvēta par atgriešanos, lielākais rallijs NFL izslēgšanas spēļu vēsturē — vai jebkura NFL spēle — pieder Buffalo Bills. Un, ja neesat uzminējis, tas notika pret Hjūstonas Oilers.

Noskatieties šo video vietnē YouTube

Bufalo 'Bills' atspēlēja 32 punktu deficītu, pagarinājumā ar 41:38 pārspējot Hjūstonas 'Oilers'.

Hjūstonas Oilers bija vadībā ar 35:3 un pilnībā kontrolēja Wild Card spēli, kas tika aizvadīta tajā aukstajā dienā, 1993. gada 3. janvārī. Pēc tam, līdzīgi kā šodien Hjūstonai pret Chiefs, riteņi nokrita.

Teksasiešiem bija lieliska sezona, taču šī pēdējā spēle atstās sliktu garšu viņu mutē vēl vairākas nedēļas.